ANTALYA
Giriş Tarihi : 07-05-2021 17:37   Güncelleme : 07-05-2021 17:37

Yemek yapmak için mutfağa giren kadın, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı

Antalya'da yemek yapmak için evinin mutfağına giren Merve Kılcan, ocağın üzerinde yılanla karşılaştı. İhbar üzerine adrese gelen itfaiye, evin içinde uzun süre yılanı aradı ancak bulamadı. Kılcan, "Birbirimizi görünce karşılıklı kaçtık. İnşallah çıkıp gider" dedi.

Yemek yapmak için mutfağa giren kadın, ocağın üstündeki yılanla karşılaştı

Antalya'nın Muratpaşa ilçesi Topçular Mahallesi 1021 Sokak'ta saat 14.30 sıralarında meydana gelen olayda, yemek yapmak için evinin mutfağına giren Merve Kılcan, ocak üzerinde demirlere dolanan yılanı gördü.

Kılcan, korkuyla kaçarken, yılan da gözden kayboldu. Büyük şok yaşayan Merve Kılcan, durumu 112 Acil çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine adrese sevk edilen itfaiye ekipleri, yılanı bulmak için uzun süre uğraş verdi. Mutfakta bulunan eşyaları kaldırıp altına bakan ekipler, yılanı bulamadı.

"BİRBİRİMİZİ GÖRÜNCE KARŞILIKLI KAÇTIK"

Daha önce de eve yılan girdiğini söyleyen Merve Kılcan, "Yemek yapmak için mutfağa girmiştik. Ocağın üzerinde kıvrılan yılanı fark ettim. Ben korkudan odadan dışarıya kaçarken, o da kaçmış. Birbirimizi görünce karşılıklı kaçtık. İnşallah çıkıp gider" dedi.