Advert

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde asgari ücret 3 bin 100 lira oldu

CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, partisinin önerisine uyarak belediyede asgari ücretin 3 bin 100 TL olacağını açıkladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde asgari ücret 3 bin 100 lira oldu
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde asgari ücret 3 bin 100 lira oldu Savaş Tığlı
Advert

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye bağlı kuruluşlarda asgari ücreti 3 bin 100 lira olarak belirlediklerini söyledi.

"TÜM ÇALIŞANLARIMIZA HAYIRLI OLSUN"

Emeğin en kutsal değer olduğunu ifade eden Başkan Böcek, "İşçi ve emekçi kardeşlerimle gece gündüz Antalya'mıza en güzel hizmetleri kazandırabilmenin gayreti içerisindeyiz. 'Biz birlikte yaparız' diyerek çıktığımız bu yolda gayret ve özverili çalışmaları için çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde 2021 yılında en düşük personel maaşı 3 bin 100 lira olacak. Tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun" dedi.

CHP'NİN ÖNERİSİYDİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) asgari ücret için önerisini 3 bin 100 TL olarak açıklamıştı. Partiden gelen öneri sonrası birçok CHP'li belediye asgari ücreti 3 bin 100 TL olarak açıklamıştı. Böylece kervana Antalya Büyükşehir Belediyesi de katılmış oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rektör Prof.Dr. Özkan:
Rektör Prof.Dr. Özkan: "Türkiye'nin sağlık altyapısı pek çok Avrupa ülkesine oranla daha güçlü"
Oda ve borsalardan Sağlık Müdürlüğü'ne 20 adet solunum cihazı desteği
Oda ve borsalardan Sağlık Müdürlüğü'ne 20 adet solunum cihazı desteği