Advert

Antalya'da kişi sınırlaması getirilen Kapalıyol'a, bariyerleri aşıp giriyorlar

ANTALYA'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında en işlek noktalardan Kazım Özalp Caddesi'ne girişler, 3 bin 500 kişi ile sınırlandırıldı.

Antalya'da kişi sınırlaması getirilen Kapalıyol'a, bariyerleri aşıp giriyorlar
Antalya'da kişi sınırlaması getirilen Kapalıyol'a, bariyerleri aşıp giriyorlar Savaş Tığlı
Haberin galerisi için tıklayın!

ANTALYA'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında en işlek noktalardan Kazım Özalp Caddesi'ne girişler, 3 bin 500 kişi ile sınırlandırıldı. Giriş ve çıkışlarda kontrol yapılmazken, ara sokaklara koyulan bariyerleri aşanlar, caddeye giriyor.

Vaka sayılarının yüzde 100 arttığı Antalya'da, koronavirüs tedbirleri kapsamında, Muratpaşa İlçe Hıfzıssıhha Kurulu'nca yaya yoğunluğunun olduğu Kazım Özalp Caddesi'ne girişler, 3 bin 500 kişi ile sınırlandırıldı. Caddenin giriş ve çıkışları, bariyerlerle kapatılırken, kişi sayısı konusunda kontrol yapılmadı. Ara sokaklara kurulan bariyerlerin yanlarından veya iş yerlerinin içinden geçenler ise caddeye giriş yaptı.

Tedbirler kapsamında caddedeki banklar da oturulmaması için şeritlerle kapatıldı; ancak bu yasağa da uyulmadığı gözlendi. Kimi şeritleri yırtarak, bankların üzerinde yemek yerken, kimi de yanındaki korkulukların üzerine oturdu. Cadde girişinde zabıta ekipleri tarafından maske kontrolü yapılırken, yürüyenlerin bazılarının maske takmadığı görüldü.

Caddede iş yeri bulunan Nurettin Şahin, "Buradaki kişi sayısının sınırlandırılması işlerimizi düşürecek ama alınan karara saygılıyız. Yeni bir uygulama olduğu için zaman zaman sıkıntı yaşıyoruz. Amacımız koronavirüs illetinden bir anca önce kurtulmak. Burası 3 bin 500 kişi ile nasıl sınırlandırılır, sayımı nasıl yapılacak, bilmiyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Turizmcilerin yeni umudu Ukrayna
Turizmcilerin yeni umudu Ukrayna
CHP Antalya'da yeni İl Başkanı Nuri Cengiz
CHP Antalya'da yeni İl Başkanı Nuri Cengiz