,
Advert

5 yıldızlı otele şok suçlama!

Ailesi ile birlikte Antalya’ya tatil için gelen 15 yaşındaki Alena S., iddiaya göre kaldığı 5 yıldızlı otelde garson olarak çalışan D. tarafından kendi odasında cinsel istismara uğradı.

5 yıldızlı otele şok suçlama!
5 yıldızlı otele şok suçlama! Savaş Tığlı
Advert

Ailesi ile birlikte Antalya’ya tatil için gelen 15 yaşındaki Alena S., iddiaya göre kaldığı 5 yıldızlı otelde garson olarak çalışan D. tarafından kendi odasında cinsel istismara uğradı. Anne Luliia S., resepsiyon yetkilisine giderek polis veya jandarma ekibinin otele çağırılmasını talep etti. Ancak iddiaya göre otel yetkilileri, “Markamız zarar görür” gerekçesiyle ısrarla olayın üzerini örtmeye çalıştı.

Rusya Konsolosluğu: İgrenç olayı saklamak isteyen otel yöneticilerinin davranışları kabul edilemez

Hürriyet'ten Salim Uzun'un haberine göre Anne ve kızı kendi imkânlarıyla jandarma ve Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek otel yetkilileri ve garson hakkında suç duyurusunda bulundu. Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosluğundan konsolos Ivan Stepanov, hem Kültür ve Turizm Bakanlığı’na hem de Akdeniz Turistik Otelciler Birliği’ne yazdığı dilekçede, “İğrenç olayı saklamak isteyen otel yöneticilerinin misafirperverlik ilkeleri ile hiç bağdaşmayan, Türk otelciliğinin yüksek standartlarını hiçe sayan bu tür davranışların kabul edilemez olduğunu bildirir, gereğinin yapılmasını talep ederiz” dedi.

Adli kontrolle serbest bırakıldı

Gözaltına alınan şüpheli D., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Otel müdürü: Garson Rus kızı bir başka tatilci ile öpüşürken görmüş

Hürriyet’e açıklama yapan otelin genel müdürü Fatma D., şöyle konuştu: “Olay 01.00 sularında bana ulaştı. Personelim, ‘Erkek garsonumuz bir kıza tacizde bulunmuş. Jandarmaya şikâyet etmek istiyorlar’ dedi. Ben de ‘Jandarma anında olaya gelir ama kadın, şikâyet etmek istiyorum, derse kolluk kuvvetleri gelmez. Kadına anlatın kolluk kuvvetlerine gitsin’ dedim. Suçlanan garson 4 yıldır bizimle çalışıyor. Rus kızımızı bir başka tatilci ile öpüşürken görmüş. Gece müdürümüz de kızı öpüşürken görmüş. Kız da odasının önünden geçen garsonumuzu durdurup ‘Anneme sakın söyleme’ demiş. İddia da bu diyalog sonrası ortaya çıktı.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıl almaz olay : Odaya giren kadın hayrete düştü! Kızının cansız bedenini yerde kocasını ise tavandan iple asılmış bir halde buldu
Akıl almaz olay : Odaya giren kadın hayrete düştü! Kızının cansız bedenini yerde kocasını ise tavandan iple asılmış bir halde buldu
Meral Akşener’den Bakan Koca’ya tepki: Yazıklar olsun bu arkadaşa
Meral Akşener’den Bakan Koca’ya tepki: Yazıklar olsun bu arkadaşa