Advert

Meltem'de Raylı Sistem Projesi kapsamında yol kapatılacak

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi 3. Aşama Raylı Sistem Projesi kapsamında Meltem Bulvarı'nın İsmail Baha Sürelsan Caddesi ile Tarık Akıltopu Caddesi arasında kalan kısmı 4 Mayıs Pazartesi günü trafiğe kapatılacak. Meltem Bulvarı'nı kullanarak Eğitim Araştırma Hastanesi ile Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne gidecek araçlar belirlenen alternatif güzergahları kullanabilecek.

Meltem'de Raylı Sistem Projesi kapsamında yol kapatılacak
Meltem'de Raylı Sistem Projesi kapsamında yol kapatılacak Savaş Tığlı
Advert

3. Aşama Raylı Sistem Projesi çalışmaları kapsamında Meltem Bulvarı'nın İsmail Baha Sürelsan Caddesi ile Tarık Akıltopu Caddesi arasında kalan bölümün trafiğe kapatılması nedeniyle Meltem Bulvarı'nı kullanarak Eğitim Araştırma Hastanesi istikametine gidecek olan araçlar sırasıyla, Meltem Mahallesi 3802 Sokak, İsmail Baha Sürelsan Caddesi 2. Cadde ve Tarık Akıltopu Caddesi'nde bulunan U dönüşü güzergahını ya da Dumlupınar Bulvarı Meltem Katlı Kavşağı, Toroslar Caddesi ve Tarık Akıltopu Caddesi güzergahını kullanabilecek.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR KULLANILACAK

Meltem Bulvarı'nı kullanarak Akdeniz Üniversitesi istikametine gidecek olan araçlar ise sırasıyla, Tarık Akıltopu Caddesi, 2. Cadde, İsmail Baha Süralsan Caddesi'nden Antalyaspor Kavşağı güzergahını ya da Tarık Akıltopu Caddesi, Toroslar Caddesi'nden İller Bankası Kavşağı güzergahını kullanabilecekler.

Araçlarıyla bölgeden geçen vatandaşların mağdur olmaması ve trafik akışının sürekliliğinin sağlanması açısından yönlendirme levhalarının dikkate alınması ve alternatif güzergahların kullanılması istendi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Muhittin Böcek ‘En çok beğenilen belediye başkanı' seçildi
Muhittin Böcek ‘En çok beğenilen belediye başkanı' seçildi
AK Parti'de 6 ilçede görev değişimi
AK Parti'de 6 ilçede görev değişimi