Advert

Uyuşturucuya büyük darbe

Antalya’nın Yeşildere Mahallesi’nde (Zeytinköy) uyuşturucusatıcılarına yönelik eş zamanlı hava destekli operasyon gerçekleştirildi. 38 kişiye işlem yapılırken bölgede bir yıldaki operasyon sayısı da 5 bin 123’ü buldu

Uyuşturucuya büyük darbe
Uyuşturucuya büyük darbe Savaş Tığlı
Advert

Antalya? Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda yapılan bir soruşturma kapsamında, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından hava destekli operasyon düzenlendi. Zeytinköy olarak bilinen bölgedeki eş zamanlı operasyon Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirildi.

38 ZEHIR TACIRINE İŞLEM
Narkotik dedektör köpeklerinin de katıldığı operasyonda 44 adreste arama yapılırken, 38 şahsa Cumhuriyet Savcısının talimatına istinaden 'Uyuşturucu/ Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak ve Sağlamak' ile 'Kullanmak için Uyuşturucu/ Uyarıcı madde Satın Almak, Kabul Etmek ve Bulundurmak' suçlarından adli işlem yapıldı. Aramalarda satışa hazır uyuşturucu madde, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 2 bin 140 TL, 40 Euro para, 3 adet av tüfeği, çok sayıda tabanca fişeği ile av tüfeği kartuşu ele geçirildi.

BIR YILDA 5 BİN 123 OPERASYON
Uyuşturucunu merkezi Yeşildere Mahallesi'nde (Zeytinköy) 24 saat aralıksız 'Alan denetimi'ne tabi tutulmaya başlandı. Narkotim ekipleri uyuşturucu ile mücadele ederken, asayiş ekipleri de çalıntı mala karşı denetim yapıyor. Bölgeye bir yılda 5 bin 123 operasyonda düzenlenirken 5 bin 498 zehir taciri yaizmir escortdı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
40 yıldır çözülemeyen Beldibi imar sorunu çözüldü
40 yıldır çözülemeyen Beldibi imar sorunu çözüldü
Büyükşehir Belediyesi muhtarları dinliyor
Büyükşehir Belediyesi muhtarları dinliyor