Advert

Antalya 1 Mayısa hazır

Antalya’da 1 Mayıs yürüyüşü dolayısıyla hangi yolların trafiğe kapatılacağı belirlendi.

Antalya 1 Mayısa hazır
Antalya 1 Mayısa hazır Savaş Tığlı

ANTALYA’da 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla kapatılacak olan yollar ve yürüyüş güzergahı belli antalya escort. İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde (bugün) yapılacak yürüyüş, Muratpaşa İlçesi Aydın Kanza Parkı'ndan başlayarak, Cumhuriyet Meydanı’nda son bulacak.  Yürüyüşte, sabah saat 08.00’den itibaren 2 bin 238 personel ile üst seviyede güvenlik tedbirlerinin alınması planlandı.

Alınacak güvenlik tedbirleri sonucunda yarın saat 08.00’den itibaren Güllük (Anafartalar Caddesi) TRT Kavşağı'ndan Cumhuriyet Meydanı istikametine, 100. Yıl Kavşağı,  Cumhuriyet Meydanı güzergâhında bulunan, Güllük ve Cumhuriyet Caddesine çıkan tüm ara yollar trafiğe kapatılacak.

Milli Egemenlik Caddesi Muratpaşa Cami istikametinden Güllük Caddesi istikametine araçları ile gidecek vatandaşlar, Milli Egemenlik Caddesi 88 Sokak Kavşağından Yener Ulusoy Bulvarı istikametine yönlendirilecek.

Aynı zamanda Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç Caddesini takiben Güllük Caddesi istikametine araçları ile gidecek vatandaşlar Şehit Binbaşı Cengiz Toytunç - 54 Sokak Kavşağından Yener Ulusoy Bulvarı istikametine yönlendirilecek.

Falez Kavşağı Konyaaltı Caddesi’ni kullanarak Cumhuriyet Meydanı istikametine araçları ile geçiş yapacak vatandaşlara, Endüstri Meslek Lisesi Kavşağından Cumhuriyet Meydanı istikametine geçişlerine izin verilmeyecek. Bu güzergâhı kullanacak vatandaşların araçlarını, Atatürk Parkı içerisinde bulunan park alanlarına bırakmalarının uygun olacağı değerlendirildi.

Çallı istikametinden Güllük Caddesi'ni takiben Cumhuriyet Meydanı istikametine araçları ile geçecek vatandaşların ise Tonguç Caddesini kullanmaları gerecek. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
40 yıldır çözülemeyen Beldibi imar sorunu çözüldü
40 yıldır çözülemeyen Beldibi imar sorunu çözüldü
Büyükşehir Belediyesi muhtarları dinliyor
Büyükşehir Belediyesi muhtarları dinliyor