EĞİTİM
Giriş Tarihi : 15-06-2022 13:39   Güncelleme : 15-06-2022 13:39

Mezuniyet sevinci

Akdeniz Üniversitesi Serik İşletme Fakültesi ve Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı mezunlarını uğurladı.

Mezuniyet sevinci

Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu'nun yerleşke alanında gerçekleştirilen törende Serik İşletme Fakültesi mezunları da yer aldı. Tören öncesi Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekolu binasında öğrenci çalışmalarından oluşan sergi açılışı yapıldı. Açılışta Belediye Başkan Vekili Ziya Yıldırım, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Mehmet Arslan ve Yükseköğrenim ve Bilim Vakfı Başkanı Fatih Tuncer sergiyi gezdi.

Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mehmet Arslan, da mezunlara başarı diledi.

Törende Serik İşletme Fakültesi Ekonomi ve Finans Bölümü'nün ilk mezunları ile Serik Gülsün Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu'nun 13 programından mezun olan öğrenciler ve öğretim elemanları belgelerini alıp kep attı.

Okul birincisi Optisyenlik Programı öğrencisi Pelin Venedik'in yaş kütüğüne mezuniyet plaketini çaktı. Grafik Programı öğrencisi Dila Akçil, okul ikincisi, Geleneksel El Sanatları Programı öğrencisi Nazlı Tunç da okul üçüncüsü oldu. Dereceye giren öğrencilere Mehmet Süral hediye verdi.