ANTALYA
Giriş Tarihi : 19-12-2021 18:05   Güncelleme : 19-12-2021 18:05

57 Jandarma personeli arıyordu : Ölü olarak bulundu

Antalya'nın Kemer ilçesinde, yakınlarının ulaşamadığı, aracı yol kenarında kilitli ve terk edilmiş vaziyette bulunan şahıs, 57 jandarma personelinin katılımı ile arandı.

57 Jandarma personeli arıyordu : Ölü olarak bulundu

Antalya'nın Kemer ilçesinde, yakınlarının ulaşamadığı, aracı yol kenarında kilitli ve terk edilmiş vaziyette bulunan şahıs, 57 jandarma personelinin katılımı ile arandı. Kayıp kişi, arama çalışmalarının yapıldığı bölgede yüzüstü düşmüş şekilde ölü bulundu.

Kemer'in Göynük Mahallesi'nde ikamet eden O.S. isimli şahıs, kuzeni olan A.S.'den 18 Aralık Cumartesi günü saat 12.00 sıralarından itibaren haber alamadığını, kullandığı şirket aracının Beycik sapağında yol kenarında kilitli vaziyette bulunduğunu ve kullanmış olduğu telefonuna ulaşılamadığını jandarma ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine, Antalya İl Jandarma Komutanlığına bağlı 2 komando timi, 3 JASAT timi, 3 asayiş timi, 1 JAK timi, 1 trafik timi, 1 iz takip köpek timi, 1 kadavra köpek timi, 1 istihbarat unsuru ile 1 AFAD ekibi olmak üzere toplam 57 personel ile arama gerçekleştirildi. Devam eden arama çalışmalar sırasında kayıp şahıs, bölgede bulunan derenin karşısında, yaklaşık 5 metre yükseklikten yüzüstü düşmüş vaziyette ölü olarak bulundu.