GENEL
Giriş Tarihi : 18-12-2021 15:57   Güncelleme : 18-12-2021 15:57

Eşine çiçek alan adamın isteği pes dedirtti! 700 doları güllerle sardırıp özel buket hazırlattı

Kırşehir'de Iraklı bir müşterisinden ''dolara sarılı gül buketi'' siparişi alan çiçekçi önce büyük şaşkınlık yaşadı, ardından siparişi hazırladı. Tam 11 bin lira değerindeki toplam 700 doları güllere sararak buketi hazırlayan çiçekçi, bu ilginç siparişi sosyal medyada paylaşınca oldukça ilgi gördü. ''11 bin liralık buket hazırlayarak 100 lira kazandım'' diyen çiçekçi, buketin içinde bir de altın olduğunu söyledi.

Eşine çiçek alan adamın isteği pes dedirtti! 700 doları güllerle sardırıp özel buket hazırlattı

Kırşehir'de Irak uyruklu müşterisinin ''Dolarlı gül buketi istiyorum'' talebi karşısında şaşkına dönen çiçekçi, hazırladığı çiçeği sosyal medyada paylaşınca gündem oldu.

ÇİÇEKÇİ ŞAŞKINA DÖNDÜ

Müşterisinin talebi karşısında şaşkına dönen çiçekçi, "İlk defa böyle bir durumla karşılaşıyorum. Müşterimiz geldi, eşine buket yaptırmak istediğini söyledikten sonra cebinden dolar çıkardı. Şaşkına döndüm. Dolarlarla buket istiyorum diyerek dolarları gül buketlerine tek tek sarmamızı istedi" dedi.

11 BİN LİRA DEĞERİNDE 700 DOLARLIK BUKET

Çiçekçi "Bir ara müşterimiz, dolarları bırakarak işinin olduğunu söyledi ve dışarı çıktı. Özenle tek tek buketleri dolarla donatıp hazırladım. Ortalama 11 bin lira değerinde 700 dolarlık buket hazırladıktan sonra buketlerin içerisine bir de altın hediye koyduk. Paranın hazırlanış sürecinde de yırtılmamasına özen gösterdik. Genellikle karşılaştığımız bir durum değil ben çok şaşırdım. 11 bin liralık buket hazırlayarak 100 lira kazandım" diye konuştu.