ANTALYA
Giriş Tarihi : 09-10-2021 07:29   Güncelleme : 09-10-2021 07:29

Cami tuvaletinde çıplak yakalandı, gazetecile

Antalya'da lavaboya girip üzerindeki giysileri çıkartan bir kişi, cemaatin ihbarıyla polis ve sağlık ekiplerini harekete geçirdi. Üzeri giydirilerek ekipler tarafından ambulansa alınan genç adam, kendilerini görüntüleyen gazetecilere önce öpücük atıp el salladı, "Çıplak ne yapıyordun orada?" sorusuna ise, "Herkes ne yapıyorsa ben de aynısını yapıyordum" cevabını verdi.

Cami tuvaletinde çıplak yakalandı, gazetecile

Muratpaşa ilçesine bağlı Elmalı Mahallesi'ndeki bir cami tuvaletinde yaşanan olayda, lavaboya giden cemaat, zemin katta bir kişinin üzerindeki kıyafetleri çıkartıp, garip hareketler yaptığını görünce durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbarla gelen ekipler, lavabolar kısmına inerek ismi 'Uğur' olduğu öğrenilen gencin kıyafetlerini giymesini istedi.


ÖPÜCÜK ATIP EL SALLADI

Kıyafetlerini giyip polis ve sağlık ekipleriyle birlikte dışarıya çıkan genç adam, ambulansa bindirildiği sırada kendisini görüntüleyen gazetecilere önce öpücük atıp el salladı, ardından ambulanstan inerek görüntülenmesine tepki gösterdi.

"NİYE BÖYLE SORULAR SORUYORSUN HEMŞEHRİM"

Gazetecilerin 'Çıplak ne yapıyordun orada?' sorusuna genç adam, "Herkes ne yapıyorsa ben de aynısını yapıyordum. Duş alıyordum. Kimliğini göstersene bana. Polis misin sen? Nerelisin sen? Niye böyle sorular soruyorsun hemşerim. Tuvalette duş alırsın, küçük abdestini yaparsın. Siz ne yaparsınız tuvalette?" cevabını verdi.Tepkisinin ardından tekrar kameralara el sallayarak ambulansa binen genç, sağlık kontrolü için Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.