google-site-verification=aXLqNdR2bV6zNjKqlkR4SgcmX2dfFeDg0jJi9elDBpE
Advert

Antalya’da korkutan deprem! Peş peşe sarsıntılar

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yayınlanan son depremler listesi verilerine göre Antalya’da korkutan bir deprem meydana geldi.

Antalya’da korkutan deprem! Peş peşe sarsıntılar
Antalya’da korkutan deprem! Peş peşe sarsıntılar Savaş Tığlı


Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yayınlanan son depremler listesi verilerine göre Antalya’da korkutan bir deprem meydana geldi.

KANDİLLİ RASATHANESİ VERİLERİNE GÖRE ANTALYA DEPREMİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son depremler listesi verilerine göre, Akdeniz - Antalya Gazipaşa açıklarında yerin 8.3 kilometre derinliğinde, 3.2 şiddetinde deprem meydana geldi. Deprem sonrası çevre il ve ilçelerde hissedilen sarsıntılar paniğe neden oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)'ın sürekli olarak güncellediği ve kamuoyuna duyurdu son depremler listesine göre bir son dakika depremi meydana geldi. Yerin 19.52 kilometre derinliğinde meydana gelen depremin ardından çevre il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlar da panik yaşadı. İşte son dakika haberine ilişkin detaylar…

AFAD VERİLERİNE GÖRE ANTALYA DEPREMİ

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından yayımlanan son depremler listesi verilerine göre Akdeniz - Antalya Gazipaşa açıklarında yerin 19.52 kilometre derinliğinde 3.1 şiddetinde bir deprem meydana geldi.

İşte AFAD son depremler listesi,

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KETOB'tan konaklama vergisi önerisi
KETOB'tan konaklama vergisi önerisi
Başkan Böcek'ten DTB'ye ziyaret
Başkan Böcek'ten DTB'ye ziyaret