google-site-verification=aXLqNdR2bV6zNjKqlkR4SgcmX2dfFeDg0jJi9elDBpE
Advert

Esen : 'Liyakati, tecrübesi olduğu için özel kalem müdürümdür.'

Konyaaltı İlçe Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu'nun yeğeninin özel kalem müdürlüğüne getirilmesi ilişkin, "Onur Alptekin, Aykut Erdoğdu'nun yeğeni olduğu için değil, liyakati, tecrübesi olduğu için özel kalem müdürümdür.

Esen : 'Liyakati, tecrübesi olduğu için özel kalem müdürümdür.'
Esen : 'Liyakati, tecrübesi olduğu için özel kalem müdürümdür.' Savaş Tığlı
Advert

 Konyaaltı İlçe Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu'nun yeğeninin özel kalem müdürlüğüne getirilmesi ilişkin, "Onur Alptekin, Aykut Erdoğdu'nun yeğeni olduğu için değil, liyakati, tecrübesi olduğu için özel kalem müdürümdür. İşe alınmasında, Aykut Erdoğdu'nun hiçbir talebi veya telkini olmadı" dedi.
Esen, yaptığı açıklamada, özel kalem müdürlüğüne getirdiği CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu'nun yeğeni Onur Alptekin'in yıllardır çalıştığını söyledi.
Birinin akrabası olduğu için değil, göreve uygun olduğu için Alptekin'i göreve getirdiğini savunan Esen, şunları kaydetti: 
"Aykut Erdoğdu'nun, Onur'u almamla ilgili hiçbir talebi olmadı. Yani tamamen tesadüfen benim sevdiğim dürüstlüğüne, çalışkanlığına, liyakatına güvendiğim bir arkadaşım. Kendi tercihimle yönetime getirdim. Onur Alptekin, Aykut Erdoğdu'nun yeğeni olduğu için değil, liyakatı, tecrübesi olduğu için özel kalem müdürümdür. İşe alınmasında, Aykut Erdoğdu'nun hiçbir talebi veya telkini olmadı."

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gursel ardıç     2019-08-10 Evet arkadaşlar semih başkan doğru söylüyor bir hemserisinin mesajına bile bakmasa buda bir gerçek Yinede canı sağ olsun ne diyelim sözün bittiği yer
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Böcek:
Başkan Böcek: "Hedefimiz 20 milyon turisti ağırlamak"
Nöbetçi eczaneler dijital ortamda
Nöbetçi eczaneler dijital ortamda