Advert

Cem Yılmaz'dan Bahçeli'ye cevap! "Ben halk kahramanı değilim, komedyenim"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin dün akşam düzenlenen iftar yemeğinde, İmamoğlu'na destek veren ünlü komedyen için "Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem" açıklamasının ardından Yılmaz bir tweet paylaştı. "Ben bir halk kahramanı değilim" diyerek, "Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklindedir" ifadesini kullandı.

Cem Yılmaz'dan Bahçeli'ye cevap!
Cem Yılmaz'dan Bahçeli'ye cevap! Savaş Tığlı
Advert

Türkiye'de televizyonlar, olmayan sanatçıları olur hale getiriyorlar. O kadar yükseldikten sonra bir laf etmesi lazım. Onları dikkate almıyorum ben. Herkes Cem Yılmaz Bey'i sever ve çok güler. Ben ise onu görünce önce bir elbiseni değiştir derim. Kravat tak, hatta takma başka bir şeyler yap. Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Yüzde 49'u sevebilirsin ama yüzde 51'e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem”

"Ben halk kahramanı değlim, komedyenim"

"Sevgili dostlar, ben bir halk kahramanı değilim, bir komedyenim, haddim hududum belli... Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklinbuca escortr..Nevşehir belediyesindeki dostumuz da ne zaman Nevşehire bir faydam dokunacaksa çağırsın gelirim :)"

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Antalya'da mahalleliyi sokağa döken yangın
Antalya'da mahalleliyi sokağa döken yangın
ATSO, Türk - Arap Odası Yönetim Kurulu üyelerini konuk etti
ATSO, Türk - Arap Odası Yönetim Kurulu üyelerini konuk etti