Advert

Konyaaltı'nın Kare Ası Tamamlandı

KONYAALTI Belediyesi'nde 4 başkan yardımcısı tamamlandı. Yardımcıların üçü Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'in il başkanlığı dönemindeki...

Konyaaltı'nın Kare Ası Tamamlandı
Konyaaltı'nın Kare Ası Tamamlandı Savaş Tığlı

KONYAALTI Belediyesi'nde 4 başkan yardımcısı tamamlandı. Yardımcıların üçü Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'in il başkanlığı dönemindeki yardımcılarından oluştu.

31 Mart'ta ilk kez girdiği seçimlerde oyların yaklaşık yüzde 67'sini alarak Antalya'da en fazla oy oranıyla Konyaaltı'na belediye başkanı olan Semih Esen, 4 başkan yardımcısını netleştirdi. Semih Esen göreve geldiğinde, CHP'nin il başkanıyken yardımcıları olan Şevket Korkut ve Tuba Erke Bostan'ı başkan yardımcısı olarak atadı. Esen'in üçüncü yardımcısı da Mustafa Akaydın döneminde Büyükşehir Belediyesi'nde genel sekreter yardımcılığı görevini üstlenen Ali Özkayacan oldu. Türel döneminde farklı ilçelerde görevlendirilen Özkayacan, son dönemde Büyükşehir Belediyesi'nin Kızıllı'daki Katı Atık Bertaraf Tesisleri'nde duruyordu.

Konyaaltı'nın dördüncü ve son başkan yardımcısı da yine Esen'in il başkanlığındaki yakın çalışma ekibinde olan Muammer Saygılı. Saygılı, aynı zamanda Antalya Veteriner Hekimler Odası'nın başkanlığını yapıyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Uysal, gençlere seslendi: Her biriniz Mustafa Kemal'siniz
Başkan Uysal, gençlere seslendi: Her biriniz Mustafa Kemal'siniz
Finike Devlet hastanesi gücüne güç kattı
Finike Devlet hastanesi gücüne güç kattı